Vol pakket met 35 kunststof rijplaten 240x120x1,5cm – HD
Complete pallet - extra voordelig
Prijs per pakket van 35 stuks(excl. btw)
Specificatie: (LxBxH) 35 stuks 240 x 120 x 1,5cm, grof profiel en traanplaat motief
Staffelprijzen
| 1 of meer | |
| 2 of meer | |
| 3 of meer |
Verzenden Nederland: Gratis
Verzenden België: 140 euro verzendkosten
Op voorraadBinnen 4 werkdagen geleverd
Beoordeling van 9.8
Wij scoren gemiddeld een 9.8
Nederland en België
Specialist in kunststof rijplaten
Razendsnelle levering
Binnen 4 werkdagen geleverd
Product omschrijving
Deze complete pakketten met kunststof rijplaten zijn extra voordelig geprijsd en dus ideaal als u grotere aantallen nodig hebt. De platen worden per 35 stuks verkocht. U krijgt een extra scherpe prijs en de platen worden binnen Nederland gratis geleverd vanaf 1 pakket.
Dit pakket betreft de kunststof rijplaten van 240x120x1,5cm HD-kwaliteit met aan de ene zijde een grof profiel en de andere zijde een traanplaat motief. Deze platen wegen 43kg, hebben 6 handgrepen en een maximale belasting van 50 ton.
We leveren ook andere complete pakketten en u kunt ook een ander gewenst aantal rijplaten los bestellen.
Hebt u grote aantallen rijplaten nodig, neem dan contact op voor een offerte. Ook kunnen we een naam infrezen, vraag hiervoor gerust naar de mogelijkheden!
Eigenschappen
| Gewicht | 1500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 240 × 120 × 60 cm |
| Lengte | 240cm |
| Breedte | 120cm |
| Dikte | 1,5cm |
| Profiel | Grof profiel en traanplaat motief |
| Maximale belasting | 50 ton |
| Gewicht | 43kg |
| Aantal handgrepen | 6 |
| Kwaliteit | HD |
Ontdek meer!
Vergelijkbare en betere producten
Heb je dit al gezien?















