Rijplatenpakket 240x120x1,5cm L
Complete rijplaten set - met accessoires
Prijs is voor volledige pakket met bijbehorende accessoires (excl. btw)
Specificatie: (LxBxH) 120 stuks 240 x 120 x 1,5cm, dubbelzijdig traanplaat motief.
Staffelprijzen: zie hiervoor ook de andere rijplatenpakketten
Verzenden Nederland: gratis
Verzenden België: gratis
Op voorraadBinnen 4 werkdagen geleverd
Op voorraadBinnen 4 werkdagen geleverd
Op voorraadBinnen 4 werkdagen geleverd
Op voorraadBinnen 4 werkdagen geleverd
Beoordeling van 9.6
Wij scoren gemiddeld een 9.6
Nederland en België
Specialist in kunststof rijplaten
Razendsnelle levering
Binnen 4 werkdagen geleverd
Product omschrijving
Dit complete rijplatenpakket bestaat uit 120 rijplaten van 240x120x1,5cm standaard kwaliteit met dubbelzijdig traanplaat motief. Deze plaat weegt 44kg, heeft 6 handgrepen en een maximale belasting van 45 ton.
Naast deze rijplaten bevat het pakket 550 stalen koppelstukken om de platen mee te koppelen zodat een stevige basis van rijplaten ontstaat. De rijplaten zelf worden geleverd, en kunnen worden opgeslagen in een bijpassende stapelbok met uitneembare rongen. Door gebruik te maken van deze stapelbok wordt het vervoer, en de opslag van rijplaten nog makkelijker. Om het gebruik van de rijplaten zelf nog makkelijker te maken bevat deze set ook 8 sleephaken waarmee de platen eenvoudig verplaatst kunnen worden.
De getoonde prijs is inclusief transport door geheel Nederland en België. Hebt u grote of andere aantallen rijplaten nodig, kijk dan bij onze andere rijplatenpakketten of neem contact op voor een offerte. Ook kunnen we een naam infrezen, vraag hiervoor gerust naar de mogelijkheden!
Eigenschappen
| Gewicht | 6400 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 240 × 120 × 200 cm |
| Lengte | 240cm |
| Breedte | 120cm |
| Dikte | 1,5cm |
| Profiel | Dubbelzijdig traanplaat motief |
| Maximale belasting | 45 ton |
| Gewicht | 44kg |
| Aantal handgrepen | 6 |
| Kwaliteit | Standaard |
Ontdek meer!
Vergelijkbare en betere producten
Heb je dit al gezien?