Stapelbok rijplaten gevuld met 64 rijplaten 300x50x1,5cm – HD
Premium rijplaten - lang en smal
Prijs per stuk (excl. btw)
Specificatie: (LxB) 300 x 100cm, gevuld met 64 HD rijplaten van 300x50x1,5cm enkelzijdig traanplaat motief.
Staffelprijzen
| 1 of meer | |
| 2 of meer | |
| 4 of meer |
Verzenden Nederland: Gratis
Verzenden België: Gratis
Op voorraadBinnen 4 werkdagen geleverd
Beoordeling van 9.6
Wij scoren gemiddeld een 9.6
Nederland en België
Specialist in kunststof rijplaten
Razendsnelle levering
Binnen 4 werkdagen geleverd
Product omschrijving
Deze stapelbok rijplaten is ideaal voor de opslag van rijplaten. Na gebruik van de rijplaten bergt u ze op in de bok en zo nemen ze weinig ruimte meer in. De bokken zijn gemakkelijk te verplaatsen door middel van de lepelgaten onderin de bok. Ook zijn deze rijplatenbokken bovenop elkaar te stapelen.
Deze stapelbok rijplaten is gevuld met 64 rijplaten van 300x50x1,5cm HD-kwaliteit met enkelzijdig traanplaat motief. Deze plaat weegt 22kg, heeft 2 handgrepen en een maximale belasting van 15 ton.
We leveren ook andere gevulde stapelbokken en u kunt ook een ander gewenst aantal rijplaten en stapelbokken los bestellen.
Eigenschappen
| Gewicht | 1800 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 300 × 100 × 70 cm |
| Lengte | 300cm |
| Breedte | 50cm |
| Dikte | 1,5cm |
| Profiel | Enkelzijdig traanplaat motief |
| Maximale belasting | 15 ton |
| Gewicht | 22kg |
| Aantal handgrepen | 2 |
| Kwaliteit | HD |
Ontdek meer!
Vergelijkbare en betere producten
Heb je dit al gezien?