Vol pakket 25 gebruikte kunststof rijplaten 300x100x1,5cm
Extra palletvoordeel - kies voor besparen
Prijs per pakket van 25 stuks(excl. btw)
Specificatie: (LxBxH) 25 stuks 300 x 100 x 1,5cm, dubbelzijdig traanplaat motief GEBRUIKT.
Staffelprijzen
| 1 of meer | |
| 2 of meer | |
| 3 of meer |
Verzenden Nederland: 100 euro verzendkosten
Verzenden België: 150 euro verzendkosten
Op voorraadBinnen 4 werkdagen geleverd
Beoordeling van 9.6
Wij scoren gemiddeld een 9.6
Nederland en België
Specialist in kunststof rijplaten
Razendsnelle levering
Binnen 4 werkdagen geleverd
Product omschrijving
Het voordeel van gebruikte kunststof rijplaten is dat deze platen scherp geprijsd zijn terwijl de platen slechts licht gebruikt zijn. Daarnaast is het duurzaam om rijplaten opnieuw te gebruiken in plaats van nieuwe aan te schaffen.
Deze kunststof rijplaat van 300x100x1,5cm weegt 44kg en heeft 4 handgrepen. Aan 2 zijdes voorzien van een traanplaat motief voor extra grip. De plaat heeft een maximale belasting van 30 ton.
De complete pakketten met gebruikte kunststof rijplaten zijn ideaal als u grotere aantallen nodig hebt. De platen worden per volle pakketten van 25 verkocht en op pallets vervoerd.
Hebt u grote aantallen gebruikte kunststof rijplaten nodig, neem dan contact op voor een offerte. Ook kunnen we een naam infrezen, vraag hiervoor gerust naar de mogelijkheden!
Eigenschappen
| Gewicht | 1125 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 300 × 100 × 55 cm |
| Lengte | 300cm |
| Breedte | 100cm |
| Dikte | 1,5cm |
| Profiel | Dubbelzijdig traanplaat motief |
| Maximale belasting | 30 ton |
| Gewicht | 44kg |
| Aantal handgrepen | 4 |
| Kwaliteit | Standaard |
Ontdek meer!
Vergelijkbare en betere producten
Heb je dit al gezien?