Kunststof rijplaat 300x50x1,5cm – HD
Dunne en lange rijplaat - Premium kwaliteit
Prijs per stuk (excl. btw)
Specificatie: (LxBxH) 300 x 50 x 1,5cm, 1 zijde profiel.
Staffelprijzen
| 1 of meer | |
| 20 of meer | |
| 70 of meer | |
| 128 of meer |
Verzenden Nederland: 75 euro verzendkosten
Verzenden België: 140 euro verzendkosten
Op voorraadBinnen 4 werkdagen geleverd
Beoordeling van 9.8
Wij scoren gemiddeld een 9.8
Nederland en België
Specialist in kunststof rijplaten
Razendsnelle levering
Binnen 4 werkdagen geleverd
Product omschrijving
Deze lichtgewicht kunststof rijplaat van 300x50x1,5cm weegt 22kg en heeft 4 handgrepen. Aan 1 zijde voorzien van een traanplaat motief voor extra grip. De plaat heeft een maximale belasting van 15 ton. We leveren deze plaat ook in andere afmetingen of met een ander motief.
Doordat deze kunststof rijplaat niet gevoelig is voor verrotting heeft de plaat een ontzettende lange levensduur. Onze HD platen hebben strakke handgrepen en hebben geen maatafwijkingen.
Hebt u grote aantallen rijplaten nodig, neem dan contact op voor een offerte. Ook kunnen we een naam infrezen, vraag hiervoor gerust naar de mogelijkheden!
Eigenschappen
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 300 × 50 × 1,5 cm |
| Lengte | 300cm |
| Breedte | 50cm |
| Dikte | 1,5cm |
| Profiel | Enkelzijdig traanplaat motief |
| Maximale belasting | 15 ton |
| Gewicht | 22kg |
| Aantal handgrepen | 2 |
| Kwaliteit | HD |
Ontdek meer!
Vergelijkbare en betere producten
Heb je dit al gezien?













